Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej – wybory reprezentantów Wydziału Biologii do Senatu i Kolegium Elektorów Uniwersytetu Gdańskiego na kadencję 2024–2028

Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że

•    reprezentantem Wydziału Biologii do Senatu UG w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku innym niż profesora lub profesora uczelni został: dr Sławomir Nowak.

•    reprezentantką Wydziału Biologii do Kolegium Elektorów UG w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku innym niż profesora lub profesora uczelni została: dr Beata Guzow-Krzemińska.

Data publikacji: piątek, 26. Kwiecień 2024 - 12:47; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 26. Kwiecień 2024 - 20:05; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz